LocalGov Geo (2.1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Author
he: מחבר/ת

en: Label
he: תווית

en: Throttle
he: מצערת

en: Authored on
he: בתאריך

en: Limit
he: גבול

en: Changed
he: השתנה
