LocalGov Geo (2.1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Author
hi: लेखक

en: Label
hi: लेबल

en: Throttle
hi: थ्रॉटल/ नियंत्रण करें

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Limit
hi: सीमा

en: Changed
hi: बदल गया
