LocalGov Geo (2.1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: Label
ku: پێناس

en: Throttle
ku: خنکاندن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
