LocalGov Geo (2.1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Label
lt: Etiketė

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Limit
lt: Limitas

en: Changed
lt: Pakeista
