LocalGov Geo (2.1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Label
lv: Etiķete

en: Throttle
lv: Drosele

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: API key
lv: API atslēga

en: Limit
lv: Limits

en: Period
lv: Periods

en: Changed
lv: Labots
