LocalGov Geo (2.1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Label
pl: Etykieta

en: Throttle
pl: Zapobieganie przeciążeniu

en: Add location
pl: Dodaj lokalizację

en: Authored on
pl: Data dodania

en: API key
pl: Klucz API

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Period
pl: Okres

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Locations
pl: Lokalizacje
