LocalGov Geo (2.1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Label
pt: Rótulo

en: Throttle
pt: Regular

en: Authored on
pt: Escrito em

en: API key
pt: Chave da API

en: Limit
pt: Limite

en: Period
pt: Ponto

en: Changed
pt: Alterado

en: Locations
pt: Localizações
