LocalGov Geo (2.1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Throttle
ta: த்ரோட்டில்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Limit
ta: எல்லை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
