LocalGov Geo (2.1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: Label
uk: Мітка

en: Throttle
uk: Обмежувач

en: Add location
uk: Додати місце розташування

en: Authored on
uk: Створено

en: API key
uk: Ключ API

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Period
uk: Крапка

en: Changed
uk: Змінено

en: Locations
uk: Місця розташування
