LocalGov Geo (2.1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Author
vi: Tác giả

en: Label
vi: Nhãn

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: API key
vi: khóa API

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Period
vi: Dấu chấm

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Locations
vi: Địa điểm
