LocalGov Geo (2.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Label
sk: Označenie

en: Throttle
sk: Urýchlenie

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: API key
sk: API kľúč

en: Changed
sk: Zmenené
