Localgov Guides (2.1.15) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: On
bg: Включи

en: Overview
bg: Обзор

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
