Localgov Guides (2.1.15) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: On
cs: Zapnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce
