Localgov Guides (2.1.15) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: On
da: Tilsluttet

en: Overview
da: Overblik

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Show title
da: Vis titel
