Localgov Guides (2.1.15) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα
