Localgov Guides (2.1.15) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: On
eo: Ŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo
