Localgov Guides (2.1.15) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua
