Localgov Guides (2.1.15) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina
