Localgov Guides (2.1.15) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: On
he: פעיל

en: Overview
he: סקירה

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי
