Localgov Guides (2.1.15) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: On
hu: Be

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Show title
hu: Cím megjelenítése
