Localgov Guides (2.1.15) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Off
kn: ಜಡ
