Localgov Guides (2.1.15) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: On
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį
