Localgov Guides (2.1.15) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: On
sk: Zapnúť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane
