Localgov Guides (2.1.15) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: On
tr: Açık

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş
