LocalGov Guides (2.1.17) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: On
af: Op

en: Overview
af: Oorsig

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
