LocalGov Guides (2.1.17) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ
