LocalGov Guides (2.1.17) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: On
de: An

en: Overview
de: Übersicht

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Show title
de: Titel anzeigen

en: Guide
de: Leiten
