LocalGov Guides (2.1.17) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: On
et: Sees

en: Overview
et: Ülevaade

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele
