LocalGov Guides (2.1.17) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: On
fi: Käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla
