LocalGov Guides (2.1.17) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: On
hr: Uključi

en: Overview
hr: Pregled

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici
