LocalGov Guides (2.1.17) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: On
id: Pada

en: Overview
id: Sekilas

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan
