LocalGov Guides (2.1.17) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: On
ja: オン

en: Overview
ja: 概観

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載
