LocalGov Guides (2.1.17) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Overview
lv: Pārskats

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu
