LocalGov Guides (2.1.17) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: On
nl: Aan

en: Overview
nl: Overzicht

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Show title
nl: Titel tonen

en: Guide
nl: Gids
