LocalGov Guides (2.1.17) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: On
oc: Activat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh
