LocalGov Guides (2.1.17) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: On
ru: Вкл

en: Overview
ru: Обзор

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Show title
ru: Показывать надпись
