LocalGov Guides (2.1.18) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: On
es: Activado

en: Overview
es: Vista general

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Show title
es: Mostrar título
