LocalGov Guides (2.1.18) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: On
fr: Activé

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Show title
fr: Afficher le titre
