LocalGov Guides (2.1.18) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: On
ka: ჩართვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Off
ka: გამორთვა
