LocalGov Guides (2.1.18) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: On
th: เปิด

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Off
th: ปิด
