LocalGov Guides (2.1.18) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: On
vi: Bật

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ
