LocalGov Guides (2.2.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: On
ar: في

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية
