LocalGov Guides (2.2.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: On
az: Aktiv

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi
