LocalGov Guides (2.2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: On
be: На

en: Overview
be: Агляд

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку
