LocalGov Guides (2.2.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Overview
bs: Pregled

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu
