LocalGov Guides (2.2.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: On
ca: Actiu

en: Overview
ca: Resum

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada
