LocalGov Guides (2.2.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: On
cy: Ymlaen

en: Overview
cy: Arolwg

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen
