LocalGov Guides (2.2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: On
hi: चालू

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |
