LocalGov Guides (2.2.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: On
it: Acceso

en: Overview
it: Panoramica

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina
