LocalGov Guides (2.2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Overview
jv: Sekilas

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep
